PYRAMID 3D STUDIO BLOG

V Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów Szkół Zawodowych i Centrów Kształcenia Praktycznego

by on
  Pyramid 3D Studio miało przyjemność uczestniczyć w V Ogólnopolskiej Konferencji Dyrektorów Szkół Zawodowych i Centrów Kształcenia Praktycznego organizowanej przez Łódzkie Cenrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego oraz czasopismo EduFakty. Na konferencji zaprezentowaliśmy naszą ofertę skierowaną dla edukacji: Rodzinę kolorowych/wielomateriałowych drukarek Zig-Zag 3D wyposażonych w autorskie oprogramowanie ułatwiające naukę programowania i obsługę maszyn fabrykacji addytywnej.       ..
Read more...

Dni Druku 3D edycja IX Kielce

by on
  28 marca 2017 rozpoczęła się już IX edycja Targów Dni Druku 3D, na której nie mogło zabraknąć Pyramid 3D Studio. Impreza organizowana cyklicznie przez Fab Lab Kielce oraz SIT jest jedną z najważniejszych imprez branżowych fabrykacji addytywnej w Polsce. Na targach Pyramid 3D Studio prezentowała innowacyjne serie drukarek Zig-Zag 3D Professional oraz Zig-Zag 3D Industrial przeznaczone do zastosowań profesjonalnych i przemysłowych. Dzięki użyciu dwóch ekstruderów w konfiguracji DXC lub trzech w konfiguracji 3X drukarki te pozwalają na przyspieszenie produkcji seryjnej. Wbudowany d..
Read more...

Warsaw Industry Week 2016

by on
  Pyramid 3D Studio na początku listopada zawitało do Nadarzyna gdzie odbywały się Targi Warsaw Industry Week. Na targach firma prezentowała innowacyjną serię drukarek Zig-Zag 3D Industrial przeznaczoną do zastosowań przemysłowych. Dzięki użyciu dwóch ekstruderów w konfiguracji DXC lub trzech w konfiguracji 3X drukarki te pozwalają na przyspieszenie produkcji seryjnej. Wbudowany dotykowy wyświetlacz, wraz z dedykowanym oprogramowaniem sterującym oraz WIFI umożliwia tworzenie wysokowydajnych farm drukarek 3D. Zastosowanie dwóch/trzech ekstruderów pozwala na drukowanie w kolorach lu..
Read more...

Dni Druku 3D edycja VII Kielce

by on
  Pyramid 3D Studio już poraz drugi uczestniczyło w targach Dni Druku 3D, których organizatorem jest Fab Lab Kielce. Na imprezie zaprezentowaliśmy nowe modele drukarek z rodziny Zig-Zag 3D w konfiguracji dwóch niezależnych ekstruderów (konfiguracja DXC) oraz trzech na jednym wózku x (konfiguracja 3X).     ..
Read more...

Dni Druku 3D edycja VIII Warszawa

by on
  Pyramid 3D Studio miało przyjemność wystawiać się na VII edycji targów Dni Druku 3D zorganizowanych przez Fab Lab Kielce tym razem w Warszawie.   Na imprezie zaprezentowaliśmy nowe modele drukarek z rodziny Zig-Zag 3D:   Model DXC w konfiguracji dwóch niezależnych ekstruderów pracujących w dwóch trybach:   - tryb 1. automatyczny druk na przemian dwoma głowicami(pozwala na drukowanie dwoma kolorami/materiałami)   - tryb 2. jednoczesny druk dwoma głowicami-dwukrotne przyspieszenie produkcji   Model 3X w konfiguracji trzech eks..
Read more...

Targi drukarek i skanerów 3D Show Politechnika Warszawska edycja druga

by on
Pyramid 3D Studio miało przyjemność por raz drugi sponsorować Targi 3D Show na terenie Politechniki Warszawskiej. Nowością zaprezentowaną na tych targach była nasza nowa seria wielogłowicowych drukarek ZIG-ZAG 3D.   ..
Read more...